Edukacja
Jedną z podstawowych funkcji leśnictwa w Polsce w myśl ustawy o lasach jest edukacja leśno – przyrodnicza społeczeństwa. Nadleśnictwo Brynek realizuje ten obowiązek poprzez szereg działań.
Misję edukacyjną realizujemy głównie poprzez zajęcia dydaktyczne dla dzieci i młodzieży w grupach zorganizowanych
- leśna ścieżka poznawcza
- izba leśna
- szkółka leśna Brzeźnica
- śródleśny zespół stawów "Połomia"
- śródleśne łąki „Wytoki"
- dolina rzeki Mała Panew
Ofertę edukacyjną dla zorganizowanych grup (szkoły, przedszkola) znajdą państwo tutaj.
Dodatkowo nadleśnictwo Brynek wydało własnym nakładem przewodniki i foldery dla dzieci i dorosłych o tematyce leśno – dydaktycznej dostępne w naszej siedzibie bezpłatnie.
Najnowsze aktualności
Polecane artykuły
Oferta sprzedażowa Nadleśnictwa
Oferta sprzedażowa Nadleśnictwa
Nadleśnictwo Brynek prowadzi sprzedaż drewna i sadzonek, a w okresie przedświątecznym również choinek.
Sprzedaż drewna - obowiązujące cenniki znajdą państwo w materiałach poniżej. Jeśli interesuje państwa zakup drewna prosimy o kontakt telefoniczny pod nr (32) 285-74-63 wew * 331.
Sprzedaż sadzonek - obowiązujący cennik znajdą państwo w materiałach poniżej. Sprzedaż jest prowadzona w punkcie sprzedaży - BRZEŹNICA. Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:00 do 14:00 tel. kontaktowy 601-460-267.