Wydarzenia Wydarzenia

Zapraszamy do liczenia!

W związku z Decyzją nr 498 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych (zn. spr. ZI.074.28.2016) z dnia 29 września 2016r. w sprawie przeprowadzenia inwentaryzacji dzików w obwodach łowieckich dzierżawionych i wyłączonych z wydzierżawienia, informujemy Państwa, że w dniach 18-19 października bieżącego roku,  zostanie przeprowadzona inwentaryzacja dzików na terenie Nadleśnictwa Brynek. Wszystkich chętnych, zainteresowanych tematem zapraszamy do wzięcia udziału w inwentaryzacji (w charakterze obserwatorów).

Należy się zgłaszać  telefonicznie pod nr 607-579-068 (Marek Opatowicz) do dnia 14 października 2016. Zapraszamy serdecznie organizacje ekologiczne, samorządowe, rolnicze i przedstawicieli rolników . Zainteresowani zostaną powiadomieni o terminie spotkania organizacyjnego.

Inwentaryzacja wielkoobszarowa dzików oraz daniela, sarny i jelenia zostanie przeprowadzona metodą pędzeń próbnych. Ma ona na celu ocenę liczebności tych zwierząt na terenie administrowanym przez nasze nadleśnictwo.  

Uwaga kierowcy! Prowadzone w dniach 18-19 października działania, mogą zwiększyć niekontrolowane wychodzenie zwierząt na drogi leśne i publiczne. Prosimy o zachowanie należytej ostrożności.

 

Nadleśniczy Nadleśnictwa Brynek

Andrzej Stoces


Nadleśnictwa i inne

RODO

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Nadleśnictwo Brynek

 

Mapa lasów

Mapa lasów

 

Sprzedaż

Sprzedaż